Věříme, že podnikatelské prostředí ovlivňuje celou společnost. Vytváříme prostor pro sdílení a synergie, které jsou hybnou silou změn. Akcelerujeme lidský potenciál a pomáháme jednotlivcům i firmám v růstu.

Rozhodli jsme se přispět k pozitivní změně a posílit to dobré, co ve společnosti spatřujeme.

Rozhodli jsme se spojovat příběhy firem i lidí, kteří je vytvářejí. Naším cílem je akcelerace lidského potenciálu, posílením expertízy a násobením dobrých příkladů. Jsme rozhodnoti podporovat změnu, protože vnímáme, že je naší povinností zásadně přispět k rozvoji podnikatelského prostředí, které ovlivňuje celou společnost a tím i kvalitu našich životů.

Firmy, podniky, podnikatelé jsou hybnou energií ve společnosti. Takoví jací jsou podnikatelé, taková je naše společnost. Taková jaká bude firemní kultura firem, takoví budou lidé, kteří z nich odcházejí být každodenním vzorem svým dětem a tím vytváří naší budoucnost.
Přejeme si aby naše budoucnost byla postavená na hodnotách respektu, sdílení
a vzájemném porozumění.

Principy, které nás spojují

Spojuje nás důraz na respekt, sdílení know how a pozitivních příkladů a posilování expertízy jednotlivců i celých firem. Chceme inspirovat firmy a lidi, kteří je vytvářejí a ukazovat, že v prostředí kde je základní hodnotou respekt, nakonec vyhrávají všichni.

R e sp e kt Sdíl e Expertíza

Respekt

Respekt je naší primární esencí. Pracujeme tak, aby byl respekt všudypřítomný na všech úrovních našeho konání.

Potkávám společnosti (pravda není jich mnoho), kde je respekt a slušnost základními hodnotami. Takové firmy prosperují a co je důležitější, lidé v nich žijí dobré životy
Petr Skondrojanis

Sdílení

Každý dobrý nápad má své ambasadory i ďáblovy advokáty. My vytváříme prostředí, kde se oba tábory spojí a s respektem a energií spolupráce pomáhají nápadu v realizaci. Pokud nebudeme sdílet naše knowhow, budeme chudší než si myslíme.

Je mnoho cest a přístupů jak prožít svůj profesní život a respektuji každého volbu, ale osobně si myslím, že je třeba se na vydat na cestu sebepoznání, pokud chceme smysluplnější život a z mé vlastní zkušenosti upozořňuji, že jsou třeba průvodci, kteří vás posouvají v různých oblastech dále.
Jan Mašek

Expertíza

Ne na všechno stačíme sami. Občas potřebujeme rozšířit obzor abychom se mohli rozhodnout, kterým směrem se vydáme. My dokážeme přizvat ty správné lidi, kteří vám ukáží perspektivu a změní úhel pohledu, aby vaše rozhodování bylo objektivní a strategické.

Pro vlastní realizace má RedButton velkou výhodu a tou je jednoduchý předpoklad, že v každém aspektu podnikání dokážu najít někoho, kdo je na špičce. Pokud k tomu ještě on či ona vidí v myšlence kultivace okolí skrze firemní prostředí smysl a sdílí podobné hodnoty jako my, tak je zaděláno na skvělou spolupráci!
Luboš Malý

Produkty

#RBIS

Namíru ušité sledování trendů a možností pro Vás business zejména v oblasti digitálních inovací

#R(e)BeLeader

Exkluzivní program pro všestranný rozvoj leaderů v délce 6-12 měsíců

#RBeConnected

Program pro vytvoření prostředí, díky kterému budou lidé více sdílet, učit se od sebe a spolupracovat napříč celou firmou.

#RBestConference

Setkání s lidmi ze sítě RB live. 2 dny plné přednášek, workshopů, networkingu a inspirací

#RBrain&Breakfast

Inspirativní setkání se zajímavými osobnostmi formou snídaně jednou za měsíc

#RB ZOOM

Obsahový portál, který se zaostřuje na zkušenosti. Na jednom místě najdete veškerý obsah, který kolem nás vzniká.

Kdo je za tím

Síť Red Button nyní tvoří cca 50 konzultantů, koučů, podnikatelů, inovátorů a lidí z nezisku i veřejné zprávy. Společně pracují na projektech i produktech, navzájem se potkávají, učí se jeden od druhého a inspirují se.